מסלקה פנסיונית

 

חישובים

האם אתם יודעים כמה כסף מגיע לכם בגיל הפרישה? או מה גובה הפרמיה שאתם משלמים לחברת הביטוח? חלק גדול מהאוכלוסייה אינו יודע את התשובה לשאלות בסיסיות מסוג זה. יתרה מזאת, רבים אינם מודעים לקופות הרדומות ולביטוחים הכפולים שברשותם ומשלמים עמלות גבוהות מדי על אחזקת תכניות הפנסיה והביטוח שלהם.

מרבית השכירים מחליפים מספר מקומות עבודה במהלך חייהם, ולעתים פותחים קופות פנסיוניות וביטוחים חדשים ושוכחים מהישנים. כמו כן, לעתים קרובות שכירים לא מתעמקים בדו"חות ובחשבונות המגיעים מחברות הביטוח (לפעמים אפילו לא פותחים את המעטפות). כתוצאה מכך הם אינם מודעים למצב החסכונות והביטוחים שברשותם ועלולים לקבל הפתעה לא נעימה בהגיעם לגיל הפרישה או אפילו קודם לכן.

הפתרוןמסלקה_פנסיונית_פתרון

המסלקה הפנסיונית הינה מערכת דיגיטלית שנוצרה ביוזמת משרד האוצר.
מטרתה לאפשר לאזרחי המדינה להגיש בקשה לקבלת מידע פנסיוני כדי לעשות סדר בחסכונות הפנסיוניים שברשותם.

 

 

השירות שאנו מציעים כולל הפקת דו"ח מפורט ממערכת המסלקה, ייעוץ ע"י יועץ פנסיוני מנוסה ופעולות נוספות במידת הצורך כגון ניוד כספים, איחוד קופות, פתיחת קופה חדשה והוזלת דמי ניהול. כמו כן, ניתן לבצע גם פדיון כספים.

חשיבות השירות

שירות המסלקה הפנסיונית הינו חיוני לכל אזרח במדינה. בין אם את\ה שכיר\ה או עצמאי\ת, לשלוט במצבם של החסכונות הפנסיוניים שלך זו
חובה לכל מי שרוצה להבטיח את עתידו ועתיד משפחתו לאחר גיל הפרישה (ולמנוע הוצאות מיותרות על עמלות גבוהות או קופות וביטוחים כפולים).

 

רוצים לדעת כמה כסף מגיע לכם בגיל הפרישה ולעשות סדר אחת ולתמיד בחסכונות הפנסיוניים שלכם?
לבדיקה ראשונית בחינם השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!

בדוק את מצב החסכונות שלך